In de minireeks ‘meet the hosts’ brengen we een bezoekje aan de gastvrije huiskamereigenaars van Chambres d’O. Het is niet evident, je huis een weekend schaamteloos open zetten voor artiest en publiek. Maar 31 mannen en vrouwen met een hart voor cultuur doen het ook deze editie weer en maken er samen het gezelligste festival van het jaar van.
Gastvrouw: Ellen Distave
Voorstelling: Tide van/door Bára Sigfusdottir & Eivind LØnning / GRIP
Bijzonder: Ook buurvrouw An Ooms is een CDO18 host

Welke rol neem je op tijdens CDO18: die van aanwezige gastvrouw of eerder bescheiden toeschouwer?
“We zijn heel blij een derde keer CDO in onze keuken en woonkamer te verwelkomen. De vorige edities was ik de bescheiden toeschouwer en dat ben ik opnieuw van plan. Het draait 100% om de artiesten, wij bieden enkel het kader.”
Welk (soort) publiek verwacht je?
“Mensen met een hart voor cultuur en een open geest die het hebben voor gezelligheid. Dat kan niet anders dan voor een fijne sfeer zorgen.”
Heb je een vreemde verzameling in huis?
“Niet echt. Je kan ons wel leren kennen door de vele foto’s in de keuken.”

Bereid je jezelf / je woning op een specifieke manier voor?
“Ik zet met plezier thermossen koffie en thee klaar voor de liefhebbers.”
Welk weekendritueel zal moeten wijken voor CDO18?
“We blijven zelden een volledige zondagnamiddag thuis. Meestal trekken we er even op uit voor een wandeling, naar een speelplein, op bezoek bij vrienden of familie. Ik werk ook vaak op zondag, maar hier nemen we met veel plezier verlof voor!”

© Inge Baes